O nas

Arkit-Fresh Transport Spedycja Logistyka jest dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej.

Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym produktów farmaceutycznych.

Dzięki doświadczeniu w branży oferujemy Państwu najwyższą jakość usług przy zachowaniu wszelkich standardów określonych w Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej (GDP) i zgodnych z Prawem Farmaceutycznym.

Naszym głównym celem jest wysoka jakość świadczonych usług z zachowaniem bezpieczeństwa przewożonego towaru.


Doświadczenie

Nad wysoką jakością usług czuwa wykwalifikowana kadra pracowników biura oraz kierowców, którzy posiadają duże doświadczenie i działają ściśle według ustalonych procedur dotyczących zasad załadunku, transportu produktów farmaceutycznych i wyładunku towaru.

Tabor

Posiadamy samochody dostawcze do 3,5 dmc i ładowności 8 euro palet jak również samochód wyposażony w windę załadowczą o udźwigu 500kg z wózkiem paletowym.

Ponieważ wiemy jak ważna jest niezawodność samochodów, oferujemy Państwu wyłącznie nowoczesny tabor spełniający wszystkie rygorystyczne normy do przewozu farmaceutyków.

Nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO5 i EURO6.

Kompleksowo obsługujemy klientów pojazdami posiadającymi zabudowę chłodniczą, wyposażonymi w agregaty chłodnicze z funkcją grzania(od -15°C do +25°C) oraz urządzenia rejestrujące temperaturę z możliwością wydruku graficznego bądź numerycznego. Rejestrator temperatury umożliwia eksport kopii danych na nośnik USB oraz archiwizację danych w urządzeniu.

Agregaty przez nas używane posiadają podwójne zasilanie: od silnika samochodu i od silnika elektrycznego 230V oraz przechodzą inspekcję przeglądową co 6 miesięcy.

Nasze pojazdy posiadają świadectwa ATP.

Nowoczesny tabor wyposażony jest w system GPS, dzięki któremu można na bieżąco śledzić aktualną pozycję pojazdu jak również temperaturę przewożonego ładunku. Monitoring temperatury GPS to innowacyjne rozwiązanie, które doskonale wspomaga nadzór i kontrolę przewożonego ładunku oraz podnosi bezpieczeństwo świadczonych usług.


Oferta

Transport

Specjalizujemy się w transporcie produktów wymagających kontrolowanej temperatury od -15°C do +25°C. Wśród nich są m. in.: farmaceutyki, elektronika oraz produkty spożywcze.

Oferujemy bezpieczny transport leków w określonych zakresach temperaturowych zgodnych z wymogami Prawa Farmaceutycznego. Pojazdy są odpowiednio przystosowane do tego typu transportu i spełniają jego rygorystyczne normy.

Realizujemy usługi transportowe na terenie całej Europy.

Posiadamy Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika OCP na kwotę 100 000 eur.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów tworzymy indywidualne oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Korzystając z naszych świadczeń otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług.

Spedycja

Dzięki elastycznemu podejściu do biznesu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i świadczymy również usługi spedycyjne. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy przewóz ładunków.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości branży doradzimy najlepsze rozwiązania, starając się zminimalizować koszty przy zachowaniu najwyżej jakości usług.


Logistyka / Przeładunki

Oferujemy możliwość magazynowania niewielkich przesyłek jak również przeładunki towaru 24h/7.


Praca

Zatrudnimy kierowców z kat. B w transporcie międzynarodowym.
Wymagane jest minimum roczne doświadczenie zawodowe.
CV prosimy wysyłać na adres praca@arkit-fresh.pl

Kontakt

Arkit-Fresh
Transport Spedycja Logistyka
Agnieszka Michorczyk-Arkit

Regulice ul. Tenczyńska 41, 32-566 Alwernia, Polska

NIP: 679-299-73-18 VAT-UE: PL 679-299-73-18 REGON: 123041506Transport / Spedycja / Logistyka

Jerzy Arkit
Mob: +48 507 118 941
e-mail: jerzy.arkit@arkit-fresh.pl
Trans-Id: 14401-6
Języki: polski

Właściciel / Faktury / Płatności

Agnieszka Michorczyk-Arkit
Mob: +48 784 650 985
e-mail: agnieszka.arkit@arkit-fresh.pl
Trans-Id: 14401-9
Języki: polski angielski niemiecki

Baza Transportowa

Regulice, ul. Tenczyńska 41
32-566 Alwernia, Polska